Warning: fopen(/var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/template-assets-cache/iki8k26gbii4v5tna7dg2qkc77txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/plugins/system/jat3/core/head.php on line 427
Оренда квартир, житла у Львові на годину - Оренда квартир у Львові подобово. Зняти квартиру, житло. Готелі.

Квартири подобово Львів - всього від 150 грн за добу.Пропонуємо недорого зняти квартиру у Львові, переглянути готелі Львова.

Агенція Нерухомості Ковальської Тетяни, 79039, Львів, Квітки-Основ'яненка вул. 10
(067).926-06-04оренда на одну добу? — дзвоніть в день поселення! :) Тетяна

Оренда подобово

Оренда подобово

Переглянути одно-, двох-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири, особняки та міні готелі і орендувати найкращий варіант на добу або на годину!

Детальніше...

Готелі Львову

Рецепція готелю Опера, Львів

Опис і фотографії апартаментів, ресторанів, послуг найдоступніших і шикарних готелів Львова.

Детальніше...

Екскурсії

Домініканський Собор у Львові

Знайомство зі старовинними пам'ятками архітектури та історичними місцями Львова та області у різноманітних екскурсіях.

Детальніше...

Бронювання

Бронювання

Прості правила оренди, бронювання (замовлення) квартир, міні готелів у Львові допоможуть заощадити час, гроші і уникнути неприємних ситуацій.

Детальніше...

Як сплатити?

Як сплатити?

Якщо Ви хочете сплатити заздалегідь Ваше розміщення в апартаментах, то можливі наступні варіанти оплати.

Детальніше...

бронирование только при аренде от трех суток!

Оренда квартир, житла у Львові на годину

  • PDF

Як Ви можете самі переконатися, на даний момент мало хто може надати Вам можливість зняти квартиру з погодинною оплатою. Мало хто захоче приїжджати спеціально заради Вас (надати ключі та необхідні документи, показати апартаменти), щоб Ви змогли всього лише на пару годин усамітнитися. А через кілька годин знову приїжджати, прибирати. Так, на жаль цей факт не може не засмучувати. І тим приємніше нам запропонувати Вам дану послугу, тому що для нас це не складе великої праці!

Переваги оренди квартири з погодинною оплатою

  • Ви хочете усамітнитися з близькою людиною від сторонніх;
  • Ви хочете провести ділову зустріч з партнером по бізнесу;
  • Ви просто хочете усамітнитися від суєти у Львові.

Зовсім необов'язково для цього знімати номер в готелі і платити за добу. Зняти квартиру на годину зовсім просто. Для цього в день приїзду зателефонуйте нам, а ми запропонуємо Вам усі вільні квартири з погодинною оплатою.

Квартири на 1 годину є біля Оперного театру, костелу Єлизавети, цирку, на вулиці Декарта, Квітки-Основ'яненко, Марка Вовчка, біля ЖД-вокзалу, - що включено? Знімаючи квартиру на 1 годину Ви отримуєте прибрану й готову для проживання квартиру з усіма зручностями, з чистими постільною білизною, рушниками.

Квартира на 1 годину у Львові (здається тільки день у день) коштує 50 грн за першу годину, за кожну наступну годину Ви платите по 10-15 грн, залежно від типу квартири. Вартість найменша, менше ціни у Львові немає! Квартири на 1 годину не бронюються, а здаються тільки по факту.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2012, 11:05

You are here: Статті Важливо Оренда квартир на годину