Warning: fopen(/var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/template-assets-cache/qstugfnvsfhqvnobg1ipuqcdj5txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/plugins/system/jat3/core/head.php on line 427
Правила оренди та бронювання квартир на добу у Львові - Оренда квартир у Львові подобово. Зняти квартиру, житло. Готелі.

Квартири подобово Львів - всього від 150 грн за добу.Пропонуємо недорого зняти квартиру у Львові, переглянути готелі Львова.

Агенція Нерухомості Ковальської Тетяни, 79039, Львів, Квітки-Основ'яненка вул. 10
(067).926-06-04оренда на одну добу? — дзвоніть в день поселення! :) Тетяна

Оренда подобово

Оренда подобово

Переглянути одно-, двох-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири, особняки та міні готелі і орендувати найкращий варіант на добу або на годину!

Детальніше...

Готелі Львову

Рецепція готелю Опера, Львів

Опис і фотографії апартаментів, ресторанів, послуг найдоступніших і шикарних готелів Львова.

Детальніше...

Екскурсії

Домініканський Собор у Львові

Знайомство зі старовинними пам'ятками архітектури та історичними місцями Львова та області у різноманітних екскурсіях.

Детальніше...

Бронювання

Бронювання

Прості правила оренди, бронювання (замовлення) квартир, міні готелів у Львові допоможуть заощадити час, гроші і уникнути неприємних ситуацій.

Детальніше...

Як сплатити?

Як сплатити?

Якщо Ви хочете сплатити заздалегідь Ваше розміщення в апартаментах, то можливі наступні варіанти оплати.

Детальніше...

бронирование только при аренде от трех суток!

Правила оренди та бронювання квартир на добу у Львові

 • PDF

Звертаємо Вашу увагу, що для максимально точного підбору варіантів квартир для Вас нам дуже важливо і необхідно знати:

 • кількість кімнат у квартирі
 • орієнтовну ціну за добу (ваш бюджет)
 • час і дату поселення, час і дату виселення
 • кількість приїжджаючих людина
 • необхідну кількість комплектів білизни

Для полегшення і прискорення оренди квартири подобово у Львові, ми пропонуємо Вам приблизний зразок замовлення, як зняти квартиру.

Доброго дня! Мені потрібна однокімнатна (двох або трикімнатна) квартира з 9.30 понеділка __.__.2011р. до 12.00 четверга __.__.2011р. для трьох чоловік з бюджетом до 250 гривень на добу, нам сподобалася квартира по вул. Декарта, що Ви можете нам запропонувати?

Виходячи з отриманої від Вас інформації, Вам будуть швидко запропоновані всі варіанти квартир для оренди на даний період часу.

Основні правила при замовленні квартири та проживання

 1. Дзвінок: "Доброго дня, а Ви здаєте квартири?" ... Без коментарів — ну звісно, ​​здаємо.
 2. Якщо Ви не вказуєте кількість постільної білизни, то Вам буде видано стандартна кількість: для однокімнатної квартири — 1 комплект, двокімнатної — 2 комплекти, трикімнатної — 3 комплекти. Додаткова доставка зажадає оплати.
 3. При поселенні якщо Ви нас повідомили, що буде проживати одна кількість людей, а пробує проживати більше обумовленої кількості, ми залишаємо за собою право на виселення без повернення оплати.
 4. Приховування мети оренди. Коли орендують для проживання, а реально намагаються відзначати ювілеї, дні народження та інші свята. Даний пункт необхідно в обов'язковому порядку погоджувати з нами, тоді жодне свято не буде затьмарений. Приховування мети оренди також дає нам право виселяти без попередження і без повернення вартості за оренду квартири.
 5. Про проживанні з тваринами нас необхідно обов'язково попередити.
 6. Фізичне пошкодження квартири, меблів, техніки тощо, за винятком природних поломок. Ви несете також матеріальну відповідальність за дії третіх осіб, які перебувають в орендованій квартирі з Вашого відома.

Розрахунковий час поселення та виселення

Звертаємо Вашу увагу на розрахункові терміни заїзду та виїзду в усі наші квартири. За основу обрано варіант поселення в готелі Львова. Поселення в наші квартири починається з 13.00, а виселення до 12.00. В період з 12.00 до 13.00 відбувається прибирання та підготовка квартир до здачі.

Відразу загострюємо Вашу увагу, що деякі особи виїжджають раніше зазначеного часу, тоді у нас є можливість здавати квартири подобово у Львові раніше цього терміну.

1. Раннє поселення

Якщо ви поселяються, наприклад, в 6.00, то добу вашого проживання закінчаться о 12.00 того ж дня. Пояснюємо чому. З усіх наших квартир туристи ніколи не виїжджають ні в 6.00, ні в 7.00, зазвичай виїзд відбувається в 11.00 - 12.00. Щоб вам оселитися, наприклад, в 6.30, то нам необхідно дану квартиру нікому не здавати вже з попереднього дня. В результаті добу проживання пропадають, що необхідно компенсувати. Приклад: ви заїжджаєте в 6.30, а виїжджаєте в 11.40 на наступний день, то оплатити вам необхідно за дві доби проживання.

2. Пізніше поселення

Якщо Ви оселилися, наприклад, в 22.30, то Ваші добу все-одно закінчаться о 12.00 наступного дня, а не в той час, який Ви заселялися, тобто 22.30. Адже, для того, щоб Вам пізно оселитися, нам необхідно квартиру відкласти для Вас і весь день її нікому не здавати. Наприклад: проживання з 22.30 одного дня, до 12.00 наступного дня, Вам обійдеться за ціною однієї доби проживання.

3. Пізніше виселення

Орієнтовний виїзд з усіх наших квартир о 12.00. Якщо Ви плануєте виїхати після цього часу, але до 18.00, доплата становитиме не більше 50% від вартості за добу. Але якщо Ви плануєте виїхати після цього часу, то доплата може скласти 100%, тобто додаткові добу проживання. Наприклад: якщо Ви плануєте зняти квартиру в 13.00, а виїхати о 23.30 наступного дня, то сплатити необхідно дві доби проживання, т.к. всі бажаючі зняти квартири вже розселятися і поселятися в 24.00 вже ніхто бажання не має, а квартира до наступного дня буде простоювати. Цю ніч вимушеного простою і необхідно компенсувати.

4. Ранній заїзд та пізній виїзд

Ну і, нарешті, найскладніше і дуже хворобливе фінансово: ранній заїзд і пізній виїзд. Варіант, коли Вам потрібно зняти квартиру подобово у Львові, наприклад, в 6.30, а виїзд Ви плануєте пізно, о 23.00 наступного дня. Для цього ми нікому не здаємо квартиру вже за добу до Вашого приїзду, Ви поселяється в 6.30, як і домовилися. До 12.00 того ж дня Ви оплачуєте добу проживання, далі йдуть другу добу проживання до 12.00 наступного дня. З 12.00 до 23.00 йдуть чергові добу, о 23.00 ви передаєте нам квартиру. Після її підготовки до здачі, а вона буде готова приблизно о 24.00, знайти бажаючих на оренду буде неможливо. Тому, оренда з 6.30 до 23.00 наступного дня Вам обійдеться в три доби проживання.

5. Найприємніше

Поспішаємо повідомити Вам, що з усіх правил завжди є винятки. Винятки стосуються наших постійних клієнтів, а також випадків, де терміни оренди вельми значні. Ми завжди розглядаємо кожен випадок індивідуально.

Бронювання

На нашому сайті є прекрасна можливість забронювати квартири подобово у Львові.

Забронювати квартиру можна якщо:
 1. Термін оренди понад три доби.
 2. Ціна оренди квартири більше 200грн.

Зважаючи підвищеного попиту на оренду квартир з ціною до 200 гривень дані квартири забронировать можно забронювати можна на термін більше семи (7) діб. До семи (7) діб квартири з ціною до 200 гривень бронюємо виключно постійним клієнтам.

Звертаємо Вашу увагу, що забронювати квартири на термін 1-2 дні неможливо. На добу-дві квартири здаються без бронювання і виключно за фактом їх наявності. Вам необхідно телефонувати нам не раніше, ніж за добу до заселення, бажано ввечері. Увечері ми будемо знати про наявність вільних квартир на наступний день. А на добу — тільки в день заселення!

Для того, щоб забронювати квартиру, Вам необхідно перерахувати на наш рахунок суму рівну першу добу проживання в обраній квартирі. Реквізити рахунку знаходяться в блоці "Як можна оплатити" на кожній сторінці сайту справа вгорі під головним меню. Зверніть увагу, рахунок відкритий в ОТР банку, відділення якої є у ​​кожному місті. При перерахуванні оплати в системі ОТР перераховану оплату ми будемо бачити на рахунку через 30 хвилин після відправлення. Отримання оплати через відділення інших банків відбувається до трьох діб, а також з нас стягується плата за отримання готівки в розмірі не менше 10 гривень. При відправці оплати через відділення інших банків прохання не забути додати для переведення в готівку 10 гривень.

Сума, перерахована Вами в рахунок бронювання, підкреслює Ваші серйозні наміри по оренді. Вона буде врахована як першу добу проживання, а в разі відмови від поселення поверненню не підлягає. Пояснимо чому. Після отримання Вашого переказу, всі наступні запити на оренду даної квартири ми відсіваємо, нікому її більше не пропонуємо. Тому, коли Ви не приїжджаєте, квартира просто простоює, а ми отримуємо компенсацію за просту, який вийшов не з нашої вини.

Останнє оновлення на Четвер, 29 вересня 2011, 14:07

You are here: Статті Важливо Правила оренди та бронювання квартир на добу у Львові