Warning: fopen(/var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/template-assets-cache/nhulhr74feggj6rgt837ggj9l1txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/plugins/system/jat3/core/head.php on line 427
Бронювання квартир, житла - Оренда квартир у Львові подобово. Зняти квартиру, житло. Готелі.

Квартири подобово Львів - всього від 150 грн за добу.Пропонуємо недорого зняти квартиру у Львові, переглянути готелі Львова.

Агенція Нерухомості Ковальської Тетяни, 79039, Львів, Квітки-Основ'яненка вул. 10
(067).926-06-04оренда на одну добу? — дзвоніть в день поселення! :) Тетяна

Оренда подобово

Оренда подобово

Переглянути одно-, двох-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири, особняки та міні готелі і орендувати найкращий варіант на добу або на годину!

Детальніше...

Готелі Львову

Рецепція готелю Опера, Львів

Опис і фотографії апартаментів, ресторанів, послуг найдоступніших і шикарних готелів Львова.

Детальніше...

Екскурсії

Домініканський Собор у Львові

Знайомство зі старовинними пам'ятками архітектури та історичними місцями Львова та області у різноманітних екскурсіях.

Детальніше...

Бронювання

Бронювання

Прості правила оренди, бронювання (замовлення) квартир, міні готелів у Львові допоможуть заощадити час, гроші і уникнути неприємних ситуацій.

Детальніше...

Як сплатити?

Як сплатити?

Якщо Ви хочете сплатити заздалегідь Ваше розміщення в апартаментах, то можливі наступні варіанти оплати.

Детальніше...

бронирование только при аренде от трех суток!

Бронювання квартир, житла

  • PDF

Погодьтеся, що досить приємно, замість невідомості, бути впевненим у тому, що у Вас в чужому місті будуть затишні і гідні вас апартаменти, Ви не опинитеся в третьосортної готелі або що ще гірше, у сквері, на лавці. Як отримати цього впевненість? Дуже просто - заздалегідь забронювати квартиру (житло) . Для цього Вам необхідно вибрати з каталогу квартиру і оплатити першу добу проживання +10%. Якщо ж у Вас не виходить з якихось причин зробити передоплату по бронюванню особисто, Ви можете довірити це Вашому повіреному особі у Львові.

Правила бронювання

Якщо ви вибрали варіант — надішліть заявку із зазначенням ваших термінів перебування та основних вимог до апартаментів. Після перевірки варіанту на можливість бронювання, ви повинні будете перерахувати суму рівну добової оренди +10%, на наш розрахунковий рахунок. Вам буде вказано, до якої дати платіж повинен бути у нас в банку, для можливості ведення переговорів з власником житла про броні.

При бронюванні, власник що здається в оренду нерухомості, отримує суму добової оренди апартаментів (10% - переведення в готівку грошей, транспортні та інші витрати агентства з організації броні) та зобов'язується тримати вільним варіант протягом заявленого дня прибуття. Агентство гарантує виконання ним зобов'язань перед орендарем. Якщо протягом зазначеної дати заїзду орендар, який бронював житло, не прибув - броня вичерпується, гроші залишаються власнику житла як плата за простій апартаментів.

Шановні користувачі! Звертаємо Вашу увагу на той факт, що послуга бронювання можлива тільки при оренді квартири більше трьох (3) діб!

Переваги попереднього бронювання

По-перше, якщо Ви намагаєтеся вирішити проблему проживання заздалегідь, то Вашого вибору варіанта істотно розширюються. По приїзду до нашого міста, цілком можливо, що Ви будете змушені вибирати з 10-15% варіантів, які залишилися незайнятими. Чи варто нагадувати Вам, що це будуть чи не найкращі, або найдорожчі варіанти. Якщо ж Ви підшукуєте варіант за 2-3 тижні до прибуття, то більше 80% пропонуються до оренди варіантів у місті Львів будуть Вам доступні.

По-друге, жителям великих мегаполісів слід брати до уваги обмеженість вибору житла в маленьких і середніх за населенням містах. Якщо в столиці бази даних агентств, які займаються орендою, налічують сотні різноманітних варіантів, то в невеликих — кілька десятків. Цілком можливо, що може не бути не тільки прийнятного, а взагалі вільного житла, а в готелі, таку ж якість проживання коштуватиме в 2-3 рази дорожче!

По-третє — Ваш комфорт! Якщо Ви бронюєте квартиру (апартаменти), то вони залишаються за Вами протягом дня і, отже, немає необхідності переживати і нервувати за запізнюються потяг чи автобус. Плюс ще один зовсім важливий факт: знаючи, де і в яких умовах Ви будете жити, Ви зможете більш повноцінно спланувати свій графік перебування, врахувати витрати, а також оцінити кількість і необхідність речей і предметів, які Вам можуть стати в нагоді в подорожі. І ще, дорога, як відомо стомлює. Є різниця: витратити на пошуки житла кілька годин і, в кінцевому підсумку, отримати не завжди краще, або оселитися за 10-15 хвилин і витратити вільний час на власний відпочинок?

Риск при бронюванні

Перед виставленням клієнту рахунки за броню, наша агенція перевірить можливість броні апартаментів, з'ясує, чи будуть вони вільні у потрібний момент і на необхідний період — тільки після цього Вам запропонують зробити переказ грошей на поточний рахунок агентства. Це дає гарантію серйозності.

Ми, як власники квартир, зацікавлені в потенційного клієнта, тому практично не буває випадків порушення попередньої домовленості і тим більше за наявності попередньої добової оплати. Якщо ж таке трапляється, ми або повертаємо суму броні клієнту зі своїх ресурсів, або намагаємося запропонувати відповідний альтернативний варіант. Власник житла, який надійшов непорядно, більше ніколи не буде мати жодного клієнта, плюс для нього можливі різні неприємні юридичні наслідки. Тут описана детально дана тема, оскільки ми вважаємо, що навіть при супер-професійному підході можливі будь-які проколи, оскільки ніколи не можна дати 100% гарантію. Ті ж власники, які намагаються приховати від своїх клієнтів можливі ризики при поселенні - на наш погляд, не зовсім професіонали своєї справи, оскільки обман в стосунках з клієнтом повинен бути повністю виключений. Це гарантія порядності.

Ми в цьому ринку послуг з 2002 року. Наш бізнес законний і легальний. Нам не потрібні неприємності за ту невелику плату, яку ми отримуємо за свою роботу.

Словом, ми, швидше за все, відмовимо в послугах клієнту, ніж доставимо йому матеріальні чи інші проблеми і незручності. Це гарантія надійності.

Знижки, терміни, нюанси

Знижки на зазначені в каталозі оренди ціни можливі тільки ри оренді від 4-х днів і більше. Знижки на броню не надаються, завжди оплачується повна добова вартість. Різні нюанси (наприклад, термін наступної, вже оформленої броні, який може перешкодити в нинішньому наймі апартаментів) будуть з'ясовані і враховані при перевірках. Якщо Вам необхідна звітність і документація про наші послуги і проживання у місті - напишіть перелік необхідних документів, ми з задоволенням Вам їх представимо!

Окремо хочеться відзначити, що при оренді на одну добу квартиру ми не бронюємо, бронь можлива тільки в тому випадку, якщо термін Вашого перебування в квартирі буде становити від трьох (3) днів і більше, і внесена передоплата за першу добу!

Про всі можливі способи оплати і наших реквізитах ми проінформуємо Вас додатково.

Якщо у Вас виникли якісь питання з проживання, замовлення та оренду квартир, то можливо, тут Ви зможете знайти відповіді на них.

Останнє оновлення на Четвер, 29 вересня 2011, 18:18

You are here: Статті Важливо Бронювання квартир, житла