Warning: fopen(/var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/template-assets-cache/bpl1qq41913d2itb1ah6snpes5txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/plugins/system/jat3/core/head.php on line 427
Готель Ірена. Загальна інформація - Готелі Львова. Розташування на мапі

Квартири подобово Львів - всього від 150 грн за добу.Пропонуємо недорого зняти квартиру у Львові, переглянути готелі Львова.

Агенція Нерухомості Ковальської Тетяни, 79039, Львів, Квітки-Основ'яненка вул. 10
(067).926-06-04оренда на одну добу? — дзвоніть в день поселення! :) Тетяна

Оренда подобово

Оренда подобово

Переглянути одно-, двох-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири, особняки та міні готелі і орендувати найкращий варіант на добу або на годину!

Детальніше...

Готелі Львову

Рецепція готелю Опера, Львів

Опис і фотографії апартаментів, ресторанів, послуг найдоступніших і шикарних готелів Львова.

Детальніше...

Екскурсії

Домініканський Собор у Львові

Знайомство зі старовинними пам'ятками архітектури та історичними місцями Львова та області у різноманітних екскурсіях.

Детальніше...

Бронювання

Бронювання

Прості правила оренди, бронювання (замовлення) квартир, міні готелів у Львові допоможуть заощадити час, гроші і уникнути неприємних ситуацій.

Детальніше...

Як сплатити?

Як сплатити?

Якщо Ви хочете сплатити заздалегідь Ваше розміщення в апартаментах, то можливі наступні варіанти оплати.

Детальніше...

бронирование только при аренде от трех суток!

Готель Ірена

Апартаменти розміщені в історичній частині древнього Львова, в будинку з 120-річною історією. Будинок відреставрований, при цьому архітектура і стиль початку минулого століття збережені. Зупинившись у нас Ви відчуєте спокій і умиротворення, а після прогулянки по древньому місту враження Ваші будуть підняті вишуканістю і спокоєм інтер'єру, властивого того часу.

В переважну частину апартаментів входить передпокій та кімната. Передпокій має кухонне приладдя, це дає додаткову можливість готувати самостійно, а також зберігати продукти. Одночасно є і стандартні номери.

Ми надаємо чудову можливість великим компаніям, а також сім'ям, зупинитися в спарених номерах, де дітвора зможе залишатися під Вашим наглядом, а поряд з цим спати будуть в іншій кімнаті.

Ваше перебування буде затишним, тому що будинок розташований в спальному районі, але разом з цим — в 15 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу і 20 хвилин — до самого центру міста.

Фото

You are here: Готелі Готель Ірена