Warning: fopen(/var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/template-assets-cache/4ac6p7mhrje7l0to8aub7uebq1txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/plugins/system/jat3/core/head.php on line 427
Оренда особняків подобово у Львові

Квартири подобово Львів - всього від 150 грн за добу.Пропонуємо недорого зняти квартиру у Львові, переглянути готелі Львова.

Агенція Нерухомості Ковальської Тетяни, 79039, Львів, Квітки-Основ'яненка вул. 10
(067).926-06-04оренда на одну добу? — дзвоніть в день поселення! :) Тетяна

Оренда подобово

Оренда подобово

Переглянути одно-, двох-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири, особняки та міні готелі і орендувати найкращий варіант на добу або на годину!

Детальніше...

Готелі Львову

Рецепція готелю Опера, Львів

Опис і фотографії апартаментів, ресторанів, послуг найдоступніших і шикарних готелів Львова.

Детальніше...

Екскурсії

Домініканський Собор у Львові

Знайомство зі старовинними пам'ятками архітектури та історичними місцями Львова та області у різноманітних екскурсіях.

Детальніше...

Бронювання

Бронювання

Прості правила оренди, бронювання (замовлення) квартир, міні готелів у Львові допоможуть заощадити час, гроші і уникнути неприємних ситуацій.

Детальніше...

Як сплатити?

Як сплатити?

Якщо Ви хочете сплатити заздалегідь Ваше розміщення в апартаментах, то можливі наступні варіанти оплати.

Детальніше...

бронирование только при аренде от трех суток!

Оренда особняків подобово у Львові

Фото Тип Об'єкт Сп. місць Площа Клас Ціна
особняк Технічна вул., 1 7*2+1 190 бізнес
500.00 UAH

Резюме объекта

Як користуватися?

Декілька порад щодо роботі з об'єктами на цій сторінці для швидкого доступу до стислоъ інформації про об'єкт.

Маркери на карті

На мапі, в залежності від результатів пошуку, представлені або всі, або частина об'єктів. При наведенні курсору миші на маркер буде показана коротка підказка з назвою вулиці і номером будинку об'єкта, кількістю доступних спальних місць і житловою площею. При натисканні мишкою на маркер у відповідному вам місці карти ви перейдете до рядка об'єкта в таблиці під картою, а в правій частині сайту будуть відображені основні характеристики об'єкта з фотографіями.

докладніше

На даний момент пропонуємо Вам оцінити і порівняти запропоновану нами нову послугу «оренда квартир подобово у Львові», яка і стала для гостей нашого міста одним з найбільш вдалих виборів для проживання.

«Подобова оренда квартир у Львові» має багато переваг в порівнянні з орендою готелі у Львові. Якщо порівнювати квартири, які є в нашому управлінні, готелі Львова ніколи не зможуть бути Вам також затишні і комфортні по настільки невисокою ціною за проживання.

Ми пропонуємо Вам для вибору гостей по-домашньому, затишно і комфортно, а також проведення приємних «екскурсій по Львову» і області. Наша першочергова задача - зробити Ваше тимчасове знаходження у Львові досить комфортним!

You are here: Оренда Особняки