Warning: fopen(/var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/template-assets-cache/v8vjqi8ip6j1g8k9l46v4ic1q7txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/plugins/system/jat3/core/head.php on line 427
Все секреты аренды квартиры - Оренда квартир у Львові подобово. Зняти квартиру, житло. Готелі.

Квартири подобово Львів - всього від 150 грн за добу.Пропонуємо недорого зняти квартиру у Львові, переглянути готелі Львова.

Агенція Нерухомості Ковальської Тетяни, 79039, Львів, Квітки-Основ'яненка вул. 10
(067).926-06-04оренда на одну добу? — дзвоніть в день поселення! :) Тетяна

Оренда подобово

Оренда подобово

Переглянути одно-, двох-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири, особняки та міні готелі і орендувати найкращий варіант на добу або на годину!

Детальніше...

Готелі Львову

Рецепція готелю Опера, Львів

Опис і фотографії апартаментів, ресторанів, послуг найдоступніших і шикарних готелів Львова.

Детальніше...

Екскурсії

Домініканський Собор у Львові

Знайомство зі старовинними пам'ятками архітектури та історичними місцями Львова та області у різноманітних екскурсіях.

Детальніше...

Бронювання

Бронювання

Прості правила оренди, бронювання (замовлення) квартир, міні готелів у Львові допоможуть заощадити час, гроші і уникнути неприємних ситуацій.

Детальніше...

Як сплатити?

Як сплатити?

Якщо Ви хочете сплатити заздалегідь Ваше розміщення в апартаментах, то можливі наступні варіанти оплати.

Детальніше...

бронирование только при аренде от трех суток!

Всі секрети оренди квартири

  • PDF

У зимовий період поселення в нову квартиру досить вигідно, бо це час затишшя на ринку оренди, а також істотних знижок. Всі, хто знімають квартиру у Львові знають, що для зміни житла саме зима найбільш вдалий час. Тільки холод може хоч якось ускладнити переїзд.

Спостерігаючи невелике зростання цін на нерухомість, господарі квартир в свою чергу також намагаються підняти ціну за оренду квартири, але розуміння серед орендарів вони не знаходять, адже їх доходи ростуть не такими ж темпами, як і ціни на житло.

На ринку оренди квартир, накручені ціни призводять до зниження попиту. Це призводить до зниження частки квартир економ-класу і збільшення пропозицій квартир класу люкс і бізнес. На сьогоднішній день найбільш затребуваним є просте і недороге житло. У зв'язку з цим ціни на оренду квартир класу люкс знижуються і за ціною від простих квартир відрізняються менше, ніж могли б.

Отже, на чому можна заощадити?

Порада перша - на самому переїзді. Необхідно вирішити, нове житло Вам дійсно настільки необхідно? Адже однією з причин, по якій необхідно шукати нову квартиру і переїжджати є продаж квартири - цим власники часто намагаються аргументувати своє прохання орендарям звільнити квартиру. У такому разі не поспішайте пакувати речі і їхати. Пропозиція переглянути ціну за оренду квартиру і в розумних межах її збільшити дозволить Вам уникнути розтрат, у зв'язку з переїздом і підбором іншої квартири і залишитися в колишній квартирі, до якої Ви вже звикли.

Порада друга. Якщо переїзд все ж неминучий, то заощадити Ви можете на комісійних маклера. Розмір комісійних ріелтора - завжди попередньо можна обумовити і знизити. Торгуватися з господарем квартири завжди доречно і необхідно, особливо якщо Ви є вигідним орендарем. Наприклад, якщо знімати квартиру Ви будете на дуже тривалий термін, Ви сімейна людина зі стабільною роботою і можете підтвердити доходи, у Вас є прописка у Львові. Ця інформація завжди викликає прихильність господарів.

Порада третя. Заощадити можна на якості та комфорті житла без переплати. У зв'язку з великою кількістю пропозицією квартир з прекрасним ремонтом і дорогими меблями, орендна ставка також вельми висока. Для цього можна підшукати «вбиту», недоглянуту квартиру і домовитися з господарем, провести там ремонт за частину орендної плати. Більшість господарів йдуть на це, розуміючи, що таку квартиру ніхто не візьме.

Порада четверта. Можна заощадити на транспортних витратах. Чітко проглядається тенденція зрівнювання цін перевезення речей у віддалені райони Львова. На ціну за транспортування речей сильно впливає час, а не кілометраж. На ціну вплине тільки час вантаження і вивантаження. Тому постарайтеся максимально швидко все підготувати. Також можна попередньо торгуватися і знижувати ціну.

Порада п'ята. Пробувати підшукати квартиру через знайомих. Дуже часто квартири передають з «рук в руки», хтось із близьких може звільняти квартиру. У таких випадках і комісійні платити не треба і ціна часто виявляється нижче ринкової. Але в цьому випадку розраховувати на миттєвий результат розраховувати не варто і необхідно бути готовим до будь-яких компромісів: невідповідність потрібного району, кількості кімнат і ін.

Порада шоста. Ніколи не звертайтеся в «інформаційні агентства». Тут Вам ніколи не знайдуть квартиру, тільки гроші втратите, нехай і не великі.

You are here: Новини агенції Всі секрети оренди квартири