Warning: fopen(/var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/template-assets-cache/er4kng48qggq6j64q3trvn8om7txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/plugins/system/jat3/core/head.php on line 427
Новый год во Львове 2015. Аренда квартиры посуточно на новогодние праздники - Оренда квартир у Львові подобово. Зняти квартиру, житло. Готелі.

Квартири подобово Львів - всього від 150 грн за добу.Пропонуємо недорого зняти квартиру у Львові, переглянути готелі Львова.

Агенція Нерухомості Ковальської Тетяни, 79039, Львів, Квітки-Основ'яненка вул. 10
(067).926-06-04оренда на одну добу? — дзвоніть в день поселення! :) Тетяна

Оренда подобово

Оренда подобово

Переглянути одно-, двох-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири, особняки та міні готелі і орендувати найкращий варіант на добу або на годину!

Детальніше...

Готелі Львову

Рецепція готелю Опера, Львів

Опис і фотографії апартаментів, ресторанів, послуг найдоступніших і шикарних готелів Львова.

Детальніше...

Екскурсії

Домініканський Собор у Львові

Знайомство зі старовинними пам'ятками архітектури та історичними місцями Львова та області у різноманітних екскурсіях.

Детальніше...

Бронювання

Бронювання

Прості правила оренди, бронювання (замовлення) квартир, міні готелів у Львові допоможуть заощадити час, гроші і уникнути неприємних ситуацій.

Детальніше...

Як сплатити?

Як сплатити?

Якщо Ви хочете сплатити заздалегідь Ваше розміщення в апартаментах, то можливі наступні варіанти оплати.

Детальніше...

бронирование только при аренде от трех суток!

Новий рік у Львові

  • PDF

Новорічні свята одні з найочікуваніших свят, а з їх наближенням люди все частіше замислюються про місце їх проведення та зустрічі Нового року 2015. На період з 26 грудня і до 13 січня припадає максимальна кількість вихідних і святкових днів. А в учнів - канікули. На рахунок розваг і дозвілля, то на Новий рік у Львові з цим ніколи проблем не було. У ці дні всі вулиці в центрі перетворюються на «бурхливу річку», по якій течуть забави і веселощі. Напроти Оперного театру буде встановлена різдвяна ялинка, а біля входу в Ратушу Дідух. Пройде фестиваль «Велика Коляда» і день «Пампуха». І це тільки невелика частка всіх тих заходів, які сплановані на час різдвяних і новорічних свят.

У даний період часу люди намагаються розумно розподілити свій вільний час, по можливості провідати родичів, друзів або просто відправиться в подорож. І, відповідно, усі намагаються вирішити проблему з проживанням в тому місці, де вони їдуть.

В цей період часу попит починає перевищувати пропозиції в рази і як наслідок зростаючого попиту на оренду тимчасового житла, ціни за оренду ростуть прямо пропорційно попиту. Найвищий попит на оренду квартир спостерігається з 30 грудня до 3 січня.

Нами відзначено, що вартість оренди квартир подобово зростає приблизно в 2 рази вище ніж рівень середньорічних цін. Найбільш гостро дефіцит житла на ринку відчувається після 15 грудня. А перед самим Новим роком ціна за квартиру, через практично повну відсутність пропозицій, може підскочити ще вище.

Недолік квартир також відбувається через небажання деяких власників житла здавати його для проведення святкувань, розуміючи, чим може закінчитися для загального стану квартири галасливе гуляння.

У зв'язку з описаним вище різко зростаючим попитом, ми рекомендуємо:

  1. Починати бронювати квартири приблизно за 40 діб до приїзду, тільки у випадку оренди від 5 діб і більше.
  2. Бронювання на термін 4 доби і більше можливо за 20 - 30 днів до Вашого приїзду, не раніше.
  3. три доби квартиру можна забронювати не раніше, ніж за 20 діб до поселення.
  4. І на 2е (двоє) доби не раніше, ніж за 5-10 днів до поселення.

На одну добу квартири на новорічні свята ми не здаємо!

Також нагадуємо, що ціна, за оренду квартири на Новорічні свята встановлюється в кожному випадку виключно індивідуально і не відповідає зазначеній на сайті. І навіть у цьому випадку вона буде нижчою, ніж у готелях Львова.

Т.к. бронювання оренди квартири починається задовго до приїзду, іноді навіть за кілька місяців, у квартиронаймачів часто змінюються плани. Наприклад, через деякий час вони можуть взагалі відмовитися від поїздки, або замість 5 діб проживання вирішать проживати 2і доби або замість обумовлених 2х чоловік вирішують приїхати 6 чоловік і т.д. То в зв'язку з цими можливими ризиками та проблемами нами прийнято оптимальне рішення приймати «бронь» за оренду лише в розмірі 50% від загальної вартості проживання. При цьому друга половина доплачується після приїзду і поселення в обрану квартиру. Таким чином, буде виключена будь-яка можливість зміни обумовлених термінів проживання.

У зв'язку з вищесказаним, перед бронюванням Вам необхідно для себе твердо вирішити:

  • Їдите все ж таки чи ні :)
  • Точну кількість днів, які проведете у Львові. Дату поселення та виселення
  • Кількість проживаючих осіб.

Не варто забувати, що будь-які зміни після узгодження з нами і відправки «броні» - неприйнятні, крім незначних нюансів. Відмова від поїздки, перенесення дати поселення і виселення, буде сприйнято як відмова від броні, і вона повернута не буде!

Останнє оновлення на Понеділок, 03 листопада 2014, 22:53

You are here: Новини агенції Новий рік у Львові